O firmie

Witamy na stronie MH Kamyk, Łańcucki Sp. j.  z Koszalina

MH oferuje usługi informatyczne skierowane do przedsiębiorstw. Dostarczamy i  wdrażamy systemy ERP firmy Comarch (Optima, XL), sklepy internetowe, tworzymy strony internetowe i zaawansowane aplikacje webowe oraz dbamy o bezpieczeństwo danych naszych klientów. Dostarczamy także sprzęt komputerowy, serwery, drukarki i materiały eksploracyjne.

Misja firmy:

Lider w zakresie bezpieczeństwa i rozwoju informatycznego naszych klientów

CELE FIRMY:

Wysoka jakość – świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Umożliwiamy klientom dostęp do nowych technologii i rozwoju swoich firm.

NIEZAWODNOŚĆ – dostarczamy sprzęt i rozwiązania gwarantujące wysoki komfort i bezawaryjność, dzięki czemu klienci mogą skupić się na pracy.

Bezpieczeństwo – ochrona danych to nasz priorytet, zarówno poprzez wdrażanie odpowiednich zabezpieczeń jaki i szkolenie pracowników i właścicieli przedsiębiorstw.

 

MH jest partnerem Comarch. Od początku działalności został wybrany jeden, główny dostawca oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem. Kierowaliśmy się tym, że rozwiązania firmy Comarch są naprawdę innowacyjne. Programy Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, rozwiązania mobilne, to nie tylko programy do zarządzania przedsiębiorstwem, prowadzenia sprzedaży, analiz i księgowości, ale przede wszystkim narzędzia umożliwiające rozwój przedsiębiorstwa klienta.

MH jest partnerem FIBAR. System FIBARO to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej dostępne na rynku. Umożliwia bezinwazyjną instalację. Już nie musisz kłaść setek metrów, czy kilometrów kabli. Nasze zminiaturyzowane moduły instaluje się w dowolnej puszce podtynkowej z włącznikiem np: światła, rolety, itd. i działają w każdej instalacji.

MH jest dostawcą produktów firmy DELL, HP, CISCO – profesjonalne serwery, komputery, laptopy, monitory, drukarki i osprzęt sieciowy. Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze kupowanego sprzętu oraz profesjonalną obsługę po sprzedaży. Dostarczamy sprzęt, który jest gwarancją jakości i niezawodności.