Backup danych

  • 1
ibard24 - konfiguruje MH-Informatyka Koszalin Wdrażamy Comarch Optima Comarch CDN XL Comarch ALTUM - opieka informatyczna, serwis, komputery, serwery, DELL, HP, TUSZE, TONERY

Backup danych

Po pierwsze backup danych…

Ta złota zasada gwarantuje bezpieczeństwo Twoich danych. Dobrze skonfigurowana kopia bezpieczeństwa to gwarancja i oszczędność czasu w przypadku awarii, wirusów i kradzieży.

Backup stacjonarny: MH oferuje usługi konfiguracji automatycznego backupu w siedzibie firmy klienta. Dane kopiowane są na urządzenia dyskowe, pracujące niezależnie od reszty urządzeń komputerowych.

iBard24 to usługa, która powstała oraz jest rozwijana z myślą o Klientach biznesowych, którzy wiedzą jakim ryzykiem jest utrata cennych danych, latami gromadzonych i na co dzień używanych w firmie.

Zamów iBard24 klikając na ikonę:

backup danych

 

 

 

Szereg funkcjonalności dostosowanych specjalnie pod kątem prowadzenia działalności gospodarczej sprawia, iż rozwiązania oferowane przez iBard24 sprawdzają się na co dzień u tysięcy Klientów w całej Polsce.

 

Bezpieczna kopia Twoich plików i baz danych w chmurze

line1

Przechowywanie plików w chmurze to najlepszy sposób ich prawidłowego zabezpieczania. Systematyczne tworzenie kopii zapasowych najważniejszych plików pozwala zminimalizować ryzyko utraty ważnych informacji.

Backup danych odbywa się w sposób automatyczny, według określonego harmonogramu, bez ingerencji człowieka. W przypadku awarii urządzeń, na których przechowujemy dane, jesteśmy w stanie szybko je odzyskać z wirtualnych serwerów.

Backup danych iBard24 pozwala na wykonywanie automatycznego backupu baz danych z każdego rodzaju oprogramowania pracującego na bazach MS SQL. Dzięki integracji z systemami ERP, backup może być wykonywany bezpośrednio m.in. z Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum i OptiMED24.

W razie awarii dane mogą być w prosty sposób przywrócone z kopii zapasowej.


1 Comment

Systemy Comarch ERP OPTIMA, XL, ALTUM gotowe na Windows 8 « MH-Informatyka

2012/11/23 at 9:42 am

[…] Comarch ERP Altum, Comarch ERP Optima, Comarch ERP iFaktury24, Comarch Business Intelligence oraz iBard24) są zgodne funkcjonalnie z nowościami Microsoft, a co więcej działają na nich efektywniej niż […]

Leave a Reply